Мікросхема DS3231
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 27269590
 

Характеристики

Виробник   Dallas Semiconductor
Матеріал корпусу   Пластик
Тип корпусу   SO
Тип монтажу   Поверхневий
Виробник   Dallas Semiconductor

Опис Мікросхема DS3231

Годинник реального часу DS3231

стежать за показаннями вбудованого датчика температури і підлаштовують ємнісне навантаження вбудованого резонатора, щоб компенсувати природний температурний відхід частоти еталонного резонатора. Резонатор і мікросхема проходять калібрування у складі єдиного модуля по всьому діапазону робочих температур, що забезпечує більш високу стабільність частоти, ніж при використанні будь-якої конкуруючої технології. Названа продукція перевершує вимоги жорстких стандартів, які регламентують точність хронометрування у вимірювальних пристроях, і відрізняється безліччю передових функцій. Особливо важливо те, що користувачеві не потрібно проводити калібрування, він отримує високоточне рішення «прямо з коробки». 

 DS3231 має вхід для підключення автономного резервного джерела живлення, що дозволяє здійснювати хронометрування і вимірювання температури навіть при відключеній основній напрузі живлення. Прецизійне термокомпенсоване джерело опорної напруги та схема порівняння відстежують напругу основного живлення Усс, і при його зниженні нижче заданого порогу формують сигнал скидання і переводять схему на роботу від резервного джерела живлення. Додатковий вивід RST може використовуватися для зовнішнього скидання. Вбудований інтерфейс DS3231 - двонаправлений послідовний I2C. Мікросхема DS3231 забезпечує точність ±2 ppm в діапазоні температур 0...40°C і ±3,5 ppm в діапазоні температур від -40 до 85°C. 

Годинники реального часу компанії Maxim на базі технології MEMS - DS3231M - розширюють переваги рішення DS3231. MEMS-технологія використовує замість кварцового резонатора кремнієвий кристал, який в десятки разів компактніше самих мініатюрних на сьогодні резонаторів. MEMS-кристалу, на відміну від кварцового, для герметизації не потрібні спеціальні керамічні або металічні корпуси. Його можна розмістити як і інші ІС у недорогому стандартному пластиковому корпусі. Резонаторна MEMS-технологія забезпечує більш високу стабільність частоти, більш низький джиттер (фазове тремтіння) і набагато менший температурний дрейф синхронізуючих пристроїв. Завдяки застосуванню повністю кремнієвого резонатора вдається реалізувати низьку частоту і низький струм, властиві ІС DS3231 на базі кварцового резонатора, але в більш компактному корпусі. Крім того, рішення DS3231M відрізняється винятковою стійкістю до високотемпературних процесів складання і до миття плат ультразвуком.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році
06 червня 2016 в 10:35

За підсумками конференції FutureLab, 2016 – рік зростання ринку зовнішньої реклами в усьому світі, в першу чергу в Америці. Україна також, правда своїми темпами, "крокує в ногу зі світовими тенденціями". За прогнозами представник…

 
Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп
24 березня 2016 в 16:48

Співробітництво шведської компанії Heliospectra, світового лідеру в галузі технологій інтелектуального освітлення при вирощуванні рослин, із Гетеборгським університетом та біотехнічними компаніями CropTailor та OlsAro призвело…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create