Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році

Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році

За підсумками конференції FutureLab, 2016 – рік зростання ринку зовнішньої реклами в усьому світі, в першу чергу в Америці. Україна також, правда своїми темпами, "крокує в ногу зі світовими тенденціями".

За прогнозами представників рекламних холдингів України, які взяли участь у конференції, ринок зовнішньої реклами України до кінця 2016 року зросте на 11%. Однією з причин, чому рекламодавці вкладаються в "наружку" є прогнозоване зростання цін на телевізійну і рекламу в соцмедіа на 20%.

Крім того, 2016 рік названий сприятливим часом для вкладень в зовнішню рекламу через стабілізацію політичної та економічної ситуації в країні. Важливим чинником є і те, що в поточному році немає передвиборних кампаній, відповідно, вулиці міст не навантажені рекламою політичної спрямованості.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році
06 червня 2016 в 10:35

За підсумками конференції FutureLab, 2016 – рік зростання ринку зовнішньої реклами в усьому світі, в першу чергу в Америці. Україна також, правда своїми темпами, "крокує в ногу зі світовими тенденціями". За прогнозами представник…

 
Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп
24 березня 2016 в 16:48

Співробітництво шведської компанії Heliospectra, світового лідеру в галузі технологій інтелектуального освітлення при вирощуванні рослин, із Гетеборгським університетом та біотехнічними компаніями CropTailor та OlsAro призвело…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create