Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп

Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп

Співробітництво шведської компанії Heliospectra, світового лідеру в галузі технологій інтелектуального освітлення при вирощуванні рослин, із Гетеборгським університетом та біотехнічними компаніями CropTailor та OlsAro призвело до технічного прориву. Овес та ячмінь були вирощені у штучному середовищі з використанням Led освітлення.

Отримані результати дають величезний потенціал для культивування сільськогосподарських рослин у замкненому середовищі у будь-якій частині світу. Дані розробки особливо актуальні у зв'язку з густонаселеністю земної кулі. Так, згідно з даними ООН до 2050 року населення Землі перевищить 9 мільярдів чоловік, відповідно, до цього часу обсяги виробництва продуктів харчування повинні зрости на 70%. На вирішення даної задачі в умовах зростаючої урбанізованості, без використання додаткових природних ресурсів, таких як земля і вода, у першу чергу, спрямовані дані дослідження та розробки.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році
06 червня 2016 в 10:35

За підсумками конференції FutureLab, 2016 – рік зростання ринку зовнішньої реклами в усьому світі, в першу чергу в Америці. Україна також, правда своїми темпами, "крокує в ногу зі світовими тенденціями". За прогнозами представник…

 
Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп
24 березня 2016 в 16:48

Співробітництво шведської компанії Heliospectra, світового лідеру в галузі технологій інтелектуального освітлення при вирощуванні рослин, із Гетеборгським університетом та біотехнічними компаніями CropTailor та OlsAro призвело…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create