Біжучі рядки LED

 
Світлодіодне електронне табло типу "Біжучий рядок" призначено для відображення інформації та привернення уваги Ваших клієнтів. Біжучі рядки можуть використовуватися в якості рекламних вивісок, доповнень до фасадних конструкцій та різноманітних рекламно-інформаційних рішень.
Наша компанія пропонує світлодіодні біжучі рядки як зовнішнього, так і внутрішнього виконання з висотою символа від 160 до 960 мм та вище.
Характерною особливістю біжучих рядків, які ми виготовляємо, є наявність захисного акрилового скла. Це дозволяє захистити світлодіоди від шкідливого впливу оточуючого середовища, тим самим продовжити строк роботи виробу в цілому.
Ми надаємо гарантію на світлодіодні табло протягом 24 місяців!
Накопичений досвід проектування світлодіодних табло дозволяє у найкоротші терміни виготовити біжучий рядок будь-яких розмірів та необхідних Вам параметрів.
Увага! На сайті представлені лише деякі позиції біжучих рядків! Для розрахунку інших розмірів телефонуйте +38(066)152-66-39 або пишіть ledbgs@ukr.net!
 
 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Тенденції розвитку українського ринку зовнішньої реклами в 2016 році
06 червня 2016 в 10:35

За підсумками конференції FutureLab, 2016 – рік зростання ринку зовнішньої реклами в усьому світі, в першу чергу в Америці. Україна також, правда своїми темпами, "крокує в ногу зі світовими тенденціями". За прогнозами представник…

 
Прорив у галузі біотехнологій: вирощування зернових культур за допомогою Led ламп
24 березня 2016 в 16:48

Співробітництво шведської компанії Heliospectra, світового лідеру в галузі технологій інтелектуального освітлення при вирощуванні рослин, із Гетеборгським університетом та біотехнічними компаніями CropTailor та OlsAro призвело…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create