Функціонал світодіодної реклами, про який Ви могли не знати
Якщо Ви все ще вважаєте, що роль світлодіодним вивіски обмежується рекламою продукції і послуг, ми поспішаємо Вас порадувати – з даного виду рекламного носія можна витягти максимум користі!

  • Іміджева складова. Розроблена у відповідності до фірмового стилю рекламна вивіска – відмінний стильовий додаток для екстер'єру та інтер'єру Вашої компанії. Якісний, сучасний рекламний носій – свідчення того, що Ваша компанія йде в ногу з часом, а бізнес успішно розвивається. Для власників мережі закладів, розроблені в єдиному стильовому рішенні вивіски, – спосіб зробити свою марку впізнаваною.
  • Інформативна. Не секрет, що в сучасних реаліях активної конкуренції, власники бізнесу постійно вживають заходів по залученню нових клієнтів. Розширення асортименту, сезонні розпродажі, акції, знижки на супутні товари – як швидко і без зайвих витрат донести інформацію до потенційного клієнта? З допомогою біжучого рядку або світлодіодного табло. «Гарячі тури до Шрі-Ланки», «Спеціальне меню для тих, хто дотримується посту», «При купівлі холодильника – чайник у подарунок», «Нова весняна колекція», «Безкоштовна дитяча кімната» – інформацію можна змінювати протягом 15 хвилин без витрат на виготовлення листівок або рекламних буклетів.
  • Навігаційна. Вивіска може виконувати функцію вказівника, який «призведе» до вас нових клієнтів. Кожен з нас не раз опинявся в ситуації, коли терміново потрібна аптека / банкомат / обмін валют / або не знаєш, куди зайти пообідати / купити гігієнічні засоби / подарунок і т. д. В таких ситуаціях вивіска, яку видно здалеку відмінно працює.
І цей список можна продовжувати, головне – ввімкнути уяву і зрозуміти, як найкраще позиціонувати Ваш товар / послугу.