Як обрати колір зовнішньої реклами

Чи знаєте Ви, що за допомогою кольору можна не тільки привертати увагу, а й впливати на клієнта на емоційному рівні? Цим користуються успішні маркетологи, знаючи, що колір може провокувати не тільки спонтанні покупки, але й формує певний імідж компанії, завдяки якому клієнти повертаються знову і знову.

Скористайтеся нашими порадами щодо вибору кольору рекламної вивіски, заснованими на рекомендаціях психологів і маркетологів, щоб ще ефективніше впливати на цільову аудиторію.

  • Зелений колір врівноважує, підвищує настрій. Він асоціюється з весною, оновленням, здоров'ям, молодістю і красою, а також дозволяє почувати себе в безпеці. Саме тому вивіски таких кольорів шонайкраще підійдуть для аптек та медичних установ, салонів краси. Символізуючи природу і життя, зелений стане влучним рішенням для продажу біотоварів, а також фірм, що займаються ландшафтним дизайном.
  • Червоний колір символізує дію – яскравий, сміливий, агресивний, спонукає до негайних дій. Тому тексти наказового способу «Поспішайте спробувати», «Останній день акції», «Спеціальна пропозиція» найбільш ефективні в червоному кольорі. Інша колірна асоціація – тепло, сімейне вогнище, тому червоний використовується в рекламі піцерій та ресторанів, автосалонів, магазинів техніки та електроніки. Не рекомендується для аптек та медичних закладів, так як може викликати асоціацію з небезпекою.
  • Заспокійливий синій колір викликає відчуття стабільності і захищеності, його краще всього використовувати для реклами банків, сервісних центрів, готелів. Він ніби каже «заспокойтеся, нам можна довіряти, ви в надійних руках».
  • Білий символізує чистоту і невинність – вибирайте його для реклами весільних та ювелірних салонів, шлюбних агентств і навіть хімчисток.
  • Жовтий – яскравий, веселий, заражає енергією. Вивіски таких кольорів стануть досконалим доповненням для туристичної фірми, студії танців, молодіжного кафе, а також магазинів іграшок, дитячих центрів.
  • Помаранчевий – життєрадісний, щасливий, молодіжний. Стимулює апетит. Відмінно використовувати для реклами продуктів харчування, ресторанів, барів, sweet-shops.

Сподіваємося, наша стаття допоможе Вам у виборі колірних рішень рекламних вивісок. Головне – пам'ятати, що вивіска не повинна входити в дисонанс із загальним колірним рішенням і філософією бренду.