Як заощадити на комунальних платежах: зменшуємо рахунки за електроенергію

Комунальні платежі зростають не за днями, а за годинами. Вже не йде мова про зменшення тарифів, вони мають постійну тенденцію до збільшення. Розглянемо, як змінювалися рахунки за електроенергію для населення та що на нас чекає у найближчий час.

Роки

2005

2010

2015

з березня 2016

з вересеня  2016

Вартість (коп/кВтгод)

12,4

24,36

45,6

57,0

71,4

Як же заощадити на електроенергії, при цьому не жертвуючи комфортом? Рішення, що пропонуємо ми, це перехід на світлодіодне освітлення. Нижче приведена таблиця споживання електроенергії лампами різних видів.

Розжарення (жарівка)

Денного світла (люмінісцентна)

Led

50 Вт

10 Вт

5 Вт

75 Вт

15 Вт

8 Вт

100 Вт

20 Вт

11 Вт

З таблиці видно, що LED лампа економныша за лампу розжарення у 9 – 10 разів, та у 2 рази – за люмінісцентну. Зауважимо на те, що вище показана економія Ват на одиницю освітлення, якщо помножити цю цифру на кількість світильникив у домі – отримаємо значну цифру!

Розглянемо ще один аспект: заявлений виробником термін експлуатації світлодіодних ламп від 40 000 до 100 000 годин, що в 10 разів більше за термін роботи люмінісцентних. Проведемо розрахунки: якщо LED лампа буде світити безперервно весь цей час, вона пропрацює від 4 до 11 років, враховуючи те, що ми найчастіше не тримаємо лампу ввімкненою цілодобово, строк експлуатації буде більш ніж 10 років. При цьому економляться не лише гроші, але й час та зусилля, які ми витрачаємо на пошук, покупку та заміну ламп, що регулярно перегоряють.

Якщо вас бентежить, що вартість світлодіодних ламп вища, ніж у люмінісцентних та розжарення, врахуйте наступне: середній термін окупності LED лампи від 7 місяців до 1 року ( залежно від того, який обсяг електроенергії витрачається щоденно), усі наступні роки – це чиста економія вашого сімейного бюджету!

Приємні «додатки» при купівлі LED ламп:

  • 1. Екологічно безпечні: у них немає шкідливих елементів (зокрема, ртуті).
  • 2. На відміну від люмінісцентних та ламп розжарення, немає мерехтіння та ультрафіолетового випромінення – факторів, що згубно впливають на очі, погіршують зір.
  • 3. Міцний корпус із алюмінію та пластику, стійкий до ударів, вологості, коливанням температур. До речі, світлодіодні лампи не псуються від частого вмикання-вимикання.
  • 4. Лампи легко встановлюються, непотребуючи спеціального обладнання.
  • 5. Великий вибір кольорів та відтінків дозволяє обрати світіння, яке буде відповідати вашим смакам та гармонійно поєднуватися з інтер'єром.

Чому світлодіодні лампи варто замовляти у професіоналів? Тому що компания LEDBGS  працює з постачальниками, перевіреними більш ніж 10-ма роками плідного співробітництва. Окремі переваги: наші менеджери мають технічну освіту – це означає, що Вам дадуть відповідь на будь-яке запитання щодо виробу та допоможуть вирішити всі технічні проблеми.