Обираєте світлодіодний біжучий рядок? 6 порад покупцю

1. У першу чергу варто визначитися, де Ви бажаєте встановити біжучий рядок (або рекламне табло, що укомплектоване біжучим рядком) – всередені будівлі або назовні. Одразу зазначимо, що біжучий рядок зовнішнього використання побачить більша аудиторія, відповідно, він приверне увагу більшого числа потенційних клієнтів. Тим, хто вже зайшов до Вашого магазину/банку/аптеки/ломбарду/ресторану, LED-рядок буде не тільки доносити потрібну інформацію, але й акцентувати увагу на високому статусі закладу. Для біжучого рядку зовнішнього використання варто також визначити, де й яким чином він буде прикріплятися до торця будівлі.

2. По-друге, вирішуємо який розмір вивіски буде для Вас оптимальним. Обираючи габаритні розміри біжучого рядку варто враховувати розміри та висоту об'єкту, на якому він буде встановлюватися, а також наявність зовнішньої реклами поблизу. Висота LED-рядку може бути від 16 см, його довжина – від 32 см. Зверніть увагу – чим довше біжучий рядок, тим більше інформації зможуть охопити клієнти.

3. По-третє, визначаємося з висотою символу – саме від цього показника залежить, з якої відстані інформацію, що відображається, можна буте побачити та прочитати. Звичайно, розмір шрифту залежить від висоти біжучого рядку, а від її довжини залежить кількість символів, що можуть виводитися одночасно. Чим більший розмір шрифту, тим з більшої відстані текст можна буде побачити і зрозуміти. При висоті символу 16 см текст буде комфортно читатися на відстані до 20 метрів. Для відстані у 3 рази більше (60 метрів) рекомендується символ висотою 32 см. Символ висотою 48 см читається на відстані до 200 метрів. А якщо Ви бажаєте, щоб текст сприймався на відстані 300 – 400 метрів – рекомендуємо символ висотою від 64 см.

Якщо у Вас виникають питання щодо розміщення та розмірів біжучого рядку – Ви маєте змогу вислати фото об'єкту, на якому планується встановити біжучий рядок,менеджерам компанії LEDBGS і вони, за допомогою комп'ютерного моделювання, підберуть той варіант, котрий матиме найбільш виграшний радіус огляду та буде відповідати Вашим бажанням та потебам.

4. По-четверте, обираємо, якого кольору або кольорів повинен бути біжучий рядок. Він може бути монохромним – складатися зі світлодіодів одного кольору (червоний, зелений, білий, синій, жовтий), комбінації цих кольорів, також існують повнокольорові табло RGB (вони являють собою екран накшталт телевізійного, можуть транслювати будь-які зображення та відео). При виборі кольору виробу все залежить від Вашого смаку, кольорового оформлення будівлі, на яку буде встановлюватися біжучий рядок, та корпоративного стилю компанії.

5. По-п'яте, визначаємося з яскравістю. Для біжучого рядку внутрішнього використання яскравість не повинна бути високою – інакше виникає велике навантаження на очі того, хто читає. Для зовнішнього біжучого рядку потрібна висока яскравість, – щоб він не «зливався» з оточоючою рекламою, а текст міг читатися у сонячну погоду.

6. І останнє, ми радимо Вам обговорити з виробником роздільну здатність біжучого рядку. Роздільна здатність – це відстань між світлодіодними точками. Чим нижче роздільна здатність, тим менша кількість шрифтів може виводитися на екран, чіткість зображення при цьому теж програє. Рухомий рядок із високою роздільною здатністю дає змогу використовувати різноманітні візуальні ефекти, малюнки, анімацію. Перед тим як замовити біжучий рядок, варто обговорити з виробником яку інформацію Ви бажаєте «виводити» на екран та які потрібні спецефекти – і Вам порадять найоптимальнішу роздільну здатність.

Замовити біжучий рядок компанії LEDBGS Ви можете на сайті або зателефонувавши за телефонами +38-066-152-66-39 і +38-068-610-18-27