Як скласти текст для світлодіодного біжучого рядку
  • 1. Для початку уявіть собі одержувача Вашого повідомлення. Хто він – підприємець, домогосподарка або студент? Важливо написати текст доступною, зрозумілою для одержувача мовою. Розкажіть у тексті про асортимент, акції, знижки та пропозиції, що здатні зацікавити саме Вашого потенційного клієнта.
  • 2. При написанні текстів радимо використовувати принцип «стислість – сестра таланту». Спокуса розповісти про свій заклад як можна більше дуже велика, але зрозумійте, навряд хто-небудь виявить бажання читати «біжучий роман». Крім того, врахуйте, якщо Ваш біжучий рядок розташований в місці, де люди знаходяться в очікуванні транспорту або сидять у кафе – текст можна «розширити», але якщо Ваш рядок, здебільшого, бачать люди, які «пробігають» або проїзджають повз, то текст має поєднувати у собі лаконічність та високу інформативність. (Наприклад, «Техніка з Німеччини за вигідними цінами»).
  • 3. Уникайте складних речень, термінології, вузькоспеціальних слів, «високопарних» словосполучень, абстрактних описів.
  • 4. Напишіть про Ваші переваги перед конкурентами (наприклад, безкоштовна доставка або знижки для іменинників), а також вкажіть конкретну користь, вигоду для покупців або вирішення його проблеми. (Наприклад, «Втомилися від комарів? Засіб «назва» позбавить вас від комах на все літо!»)
  • 5. Спробуйте поєднати яскравий та творчий підхід із конкретною інформацією. Нехай у Вас буде своя «фішка», але основний блок інформації повинен бути максимально зрозумілим. Врахуйте наступний нюанс – споживачі люблять конкретику у цифрах. (Наприклад, знижка на солодощі – 30% або кожен 5-ий букет у подарунок).
  • 6. У тексті повинні з'явитися назва та/або емблема Вашої організації. Завдяки цьому нескладному прийому, інформація «зафіксується» в пам'яті того, хто побачив рекламу і він згадає про Вас при любому зручному випадку. Рекомендуємо також додатково виділяти Ваші контакти.
  • 7. Намагайтеся вчасно оновлювати інформацію – це повинні бути діючі ціни, знижки, бонуси, інакше виникає великий ризик розчарувати свого клієнта.
  • 8. Маленька хитрість – виведіть на біжучий рядок час та температуру, ця інформація зацікавить майже кожного, а побачивши її, люди заодно прочитають Ваш текст.
  • 9. Не втрачайте можливості за допомогою біжучого рядку поздоровити свою цільову аудиторію зі святами – завдяки цьому Ваша компанія буде викликати позитивні емоції. Прекрасний варіант, якщо окрім поздоровлень Ви запропонуєте сезонні знижки та акції.