Крокуємо у ногу із часом або Особливості сучасної зовнішньої реклами

Чи відомо Вам, що світлодіодні вивіски було винайдено в Японії ще в 60-ті роки ХХ сторіччя? Минуло декілька десятьоріч – і, після багаточисельних досліджень, що довели безпечність світлодіодів для людей та природи, – вони почали користуватися популярністю в США, де на початку ХХІ сторіччя світлодіодні табло стали найпопулярнішим різновидом зовнішньої реклами. У наш час, у багатьох економічно розвинених країнах світлодіодні вивіски стали невід'ємною частиною міської архітектури. В умовах величезної конкуренції почали з'являтися світлодіодні табло та вивіски найрізноманітших розмірів та форм, ексклюзивного, творчого дизайну. На території нашої країни такий різновид зовнішньої реклами «прижився» нещодавно, але з кожним роком набуває все більшої популярності. І це не дивно – світлодіодні вивіскі визнані одним з найвигідніших рекламних майданчиків нашого часу! Яскраві та динамічні, вони «врізаються» у пам'ять потенційного споживача, та за лічені секунди «доносять» великий потік інформації.

Де? Світлодіодні вивіски, як правило, розташовуються з розрахунком на те, що їх побачить велика кількість людей, це можуть бути:

  • 1. дахи будівель, фасади будинків, стіни офісів, вітрини, вхідні групи магазинів;
  • 2. авто- та залізничні вокзали (встановлюють не тільки рекламні, а й інформаційні табло);
  • 3. торгівельні та розважальні центри, ресторани, супермаркети (всередині та зовні) – тут на електронних табло транслюють інформацію щодо акцій, розпродажів, нових надходжень, асортименту);
  • 4. аптеки та медичні установи (використовують біжучі рядки та світлодіодні хрести);
  • 5. всередені громадського транспорту (рекламні та інформаційні біжучі рядки та табло);
  • 6. банки та пункти обміну валюти (біжучий рядок, табло «Обмін валют»);
  • 7. автозаправні станції (цінові модулі для стел АЗС);
  • 8. приміщення банків, офісів, нотаріальних контор, туристичних фірм (біжучі рядки та світлодіодні годинники);
  • 9. стадіони, спортзали, фітнес-клуби (світлодіодні біжучі рядки та спортивні табло).

Для кого? Для представників малого та середнього бізнесу, які пропонують різноманітні товари та послуги, для спортивних, державних, освітніх, медичних закладів.