Як пережити кризу? Збільшуємо прибутки без величезних витрат!

Незважаючи на кризу в країні, кожен підприємець має бажання збільшити свій прибуток. У галузях, що стосуються продажу товарів та послуг це, у першу чергу, відбувається за рахунок залучення більшої кількості клієнтів. Однак витрачати великі гроші на рекламу немає змоги... Як краще вчинити у подібній ситуації? Нам відома відповідь - світлодіодна зовнішня реклама! Її основна перевага - максимальна віддача при мінімальних витратах!

Біжучий Led рядок або світлодіодний хрест дадуть Вам змогу виділятися серед великої кількості статичної реклами завдяки своїй яскравості, динамічності, можливості змінювати інформацію у будь-який момент. Що важливо - таку рекламу буде видно у будь-який час доби та за будь-якої погоди.

Зверніть увагу! Компанія LEDBGS розробила спеціальну лінійку економтоварів, що відповідають потребам покупців. Наприклад, для підприємства у місті Слав'янську був спроектований біжучий рядок, що виграє у співвідношенні ціна-якість. З одного боку він удосконалений з урахуванням новацій у даній галузі (виконаний на основі профілів, має "клік-систему", також є змога ремонтувати виріб без демонтажу). З іншого боку - цінова політика для даного виробу тримаєтья на рівні низькосортних китайських виробів. Ви маєте можливість більш детально ознайомитися з нашими економвиробами на наших сайтах http://ledbgs.ub.ua та http://ledbgs.kh.ua.